Chaos in Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Chaos in Romania

Haosul a descoperit Romania si este gata sa o invadeze.
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 kanimafia rp

In jos 
AutorMesaj
KaniMafia
Nou venit
Nou venit



Mesaje : 8
Data de inscriere : 02/03/2012

kanimafia rp Empty
MesajSubiect: kanimafia rp   kanimafia rp EmptyVin Mar 30, 2012 12:55 pm

...deodata o melodie de intrare il intrerupe pe TGL.
Deodata sute de lasere alb-negre impanzesc arena.Spectatorii zaresc zeci de siluete imbracate la costum si cu masti alb-negre pe fata,de o parte si de alta a drumului pana in ring.Brusc,pe rampa de la intrare apare un barbat purtand o masca ca si a celorlalti.Acesta nu schiteaza nici un gest,desi se uita fix in ochii lui The Green Lantern.Brusc inainteaza determinat spre ring.


Fanii: Anonymus ! Anonymus ! Anonymus !

Mihai Dumitru: Chiar el, in persoana !
Sorin Radu : Oare ce ne mai rezerva aceasta seara?!


Fanii: Illuminati ! Illuminati ! Illuminati !


Mihai Dumitru: Avem asa ceva in sala?
Sorin Radu: Habar nu am despre ce vorbesc .



Aflat la marginea ringului isi da masca jos...


Mihai Dumitru: Se pare ca problema cu schimbarile de personalitate nu a fost ceva de moment !
Sorin Radu: Pentru binele lui, sper sa isi revina, asta daca vrea sa mai castige si el un meci ! "Ha Ha"
Mihai Dumitru : Sunt curios ce se va intampla in seara asta, va fi un meci intre ei?!



Cu un gest discret ii cere microfonul lui TGL...


TGL: Ti`l voi da,insa intai mai am ceva de spus .. "Se pare ca si pierzatorii ne onoreaza cu prezenta in seara asta "

Brusc Anonymus se inroseste de furie, insa se stapaneste si preia microfonul...


Anonymus : Ha Ha , ce amuzant esti . daca te mai straduiai putin as fi ras si eu !
Acum se revenim la lucrurile mai serioase...Am venit in aceasta seara aici, sa imi exercit dreptul la revansa.Potrivit contractului pe care l`ai semnat ultima data cand ne`am intalnit , esti obligat sa mi`o acorzi.



TGL: Ce te face sa crezi ca de aceasta data rezultatul va fi altul?Un piezator tot un pierzator ramane , indiferent de cate sanse i se ofera.


Sorin Radu: Curajoasa declaratie din partea lui TGL!
Mihai Dumitru: Sa spunem ca este si indreptatita,l`a batut data trecuta pe Anonymus fara drept de apel !



Anonymus: Daca esti atat de sigur pe tine, haide sa rezolvam dilema, chiar aici chiar acum, pentru ultima data !



Fanii : Accepta ! Accepta ! Accepta !




TGL: Bine, ne vom rezolva problema aici,acum, ca intre barbati !



Brusc pe titantron apare chipul managerului Florin Marinescu!


Florin Marinescu: Ma scuzati ca va intrerup distractia, dar in aceasta federatie nu voi sunteti cei care decideti meciurile.

Fanii: Huaaa ! Huaaa ! Huaaa !


Florin Marinescu : Eu sunt cel care va imparti sansele , ficaruia dintre voi, pe merit ! Din cauza faptului ca saptamana trecuta ai pierdut, Anonymus , pentru a avea din nou ocazia sa te lupti cu TGL trebuie sa depasesti inca un obstacol...unul destul de mare dupa cum vei afla imediat ...


Anonymus ( privind stupefiat spre titantron ) : ce?!


Florin Marinescu : Asa cum ai auzit.Deci, pentru a avea sansa inca unei lupte contra lui TGL ..in aceasta seara v`a trebui sa il invingi pe ..........


Brusc o melodie de intrare intrerupe totul, Catalin isi face aparitia in scena!


Florin Marinescu : Catalin !



Anonymus : Si dreptul meu la revansa?!


Florin Marinesscu : Invinge`l, si vom mai discuta despre acea revansa, si in ce conditii se va disputa ! In functie de rezultat si de spectacolu oferit , ai putea sa castigi o sansa la o centura CiR !



Fanii : Oleeeee ! Oleeeee ! Oleeeeee !



TGL: Dupa cum spuneam, un pierzator , tot un pierzator ramane, si va fi tratat ca unul.



Sorin Radu : Ai auzit Mihai? vom avea un meci in aceasta seara !
Mihai Dumitru : Sincer, pentru bunul mers al lucrurilor, sper ca Anonymus sa castige in aceasta seara !



Chipul managerului dispare de pe titantron si Catalin isi face intrarea in ring, unde Anonymus incearca sa isi revina din soc !

Sus In jos
 
kanimafia rp
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Chaos in Romania  :: Welcome :: Off Topic-
Mergi direct la: