Chaos in Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Chaos in Romania

Haosul a descoperit Romania si este gata sa o invadeze.
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 rp Ronny + Just One

In jos 
AutorMesaj
Just One
Nou venit
Nou venit



Mesaje : 5
Data de inscriere : 18/08/2012

rp Ronny + Just One Empty
MesajSubiect: rp Ronny + Just One   rp Ronny + Just One EmptySam Ian 05, 2013 11:00 am

*Just One merge furios pe colidoar si se izbeste din greseala de Ronny*

Ronny:Just, ce s-a intamplat?Ce ai?

Just One:M-am saturat de asata ...De ratatii astia care ne tot ataca.Eu ma duc sa ii denunt.

Ronny:Unde?La politie?

Just One:Da.De ce esti asa surprins?

Ronny:Pai ce o sa le zici.Ca esti un luptator profesionist si ca vrei sa depui o plangere impotriva cuiva care te-a batut.Ce o sa zica fanii de asta,ce naiba ai fost si pretendent la o centura.

Just One:Pe care am pierdut-o din cauza atacurirol lor.Si u am ce ai vrea sa fac?

Ronny:Uite ce e ,si eu vreu sa ma razbun dar nu pot face asta de unu singur.Ce zici ca noi doi sa ne unim fortele si sa ii distrugem pe acestia.

Just One:Bine.Si acum ce facem?

Ronny:Deocamdata nimic trebuie sa ne vedem de meciul din seara asta.Ar fii bine sa te pregatesti.

Just one:OK!De data asta suntem mai odihniti...

*Cei doi se despart iar fiecare se indreapta spre vestiarul sau*

Sorin:In sfarsit cineva a decis sa le de-a o lectie acestor huligani.

Mihai:Intradevar se pare ca tot mai multi luptatori incep sa se uneasca inpotriva acestor huligani.Anonymous,Jhonny Spice sunt doar cateva nume care s-a saturat de acesti netrepnici.

Sorin:Sputz..

Mihai:Ce?!

Sorin:Sputz.Nu uita de Sputz amicul lu Ano...

Mihai:Da sigur,era sa uit de el.
Sus In jos
 
rp Ronny + Just One
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Just One story (+Ronny)
» Ronny story

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Chaos in Romania  :: Role Play :: Sezonul III :: Ep. 1-
Mergi direct la: