Chaos in Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Chaos in Romania

Haosul a descoperit Romania si este gata sa o invadeze.
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Anonymous si necunoscutii

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin



Mesaje : 60
Data de inscriere : 28/02/2012

Anonymous si necunoscutii Empty
MesajSubiect: Anonymous si necunoscutii   Anonymous si necunoscutii EmptyMar Ian 01, 2013 11:37 am

*Melodia de intrare a lui Anonymous se aude in difuzoare si fani incep sa-l aclame. Anonymous isi face aparitia pe rampa si se indreapta catre ring cu centura mondiala pe umar.*
Ano: Buna seara univers CiR
Fanii: Buna seara Ano! Buna seara Sputz!
Sputz:....
Ano: Ce imi place de tine Sputz ca esti politicos ...
*Anonymous se intristeaza putin.*
Ano: Dupa cum stiti de la PPV am ajuns la o locatie langa un lac si am inceput sa sap ...
Fanii: Siiii?
Ano:Dupa cateva ore de sapat am descoperit 2 cosciuge ...
Fanii: Siiii?
*Anonymous se intristeaza si mai tare dar strange de centura cu tarie si continua discursul.*
Ano: In cosciuge erau doua cadavre putregaite iar din pacate nu am putut confirma cine sunt cei doi morti.
Fanii: Siiii?
Ano: Am dus cadavrele la morga pentru teste si astazi a sosit plicul , pe care puteti vedea ca nu l-am deschis inca ...
Fanii: Siiii?
Ano: Putina rabdare ...
*Anonymous se chinuie sa deschida plicul si incepe sa il rupa apoi scaote o foaie a patru si citeste.*
Ano: Morga timisoara ... bla bla bla ... a verificat cadavrele gasite de ... bla bla bla ... concluzia dupa multiple teste de dantura ... bla bla bla ... Leu si Ulquiorra.
*Anonymous scapa microfonul pe jos si ramane cu privirea in gol pentru cateva secunde apoi se apleaca dupa microfon.*
Ano: Cum am banuit , cautarea a luat sfarsit dar se apre ca am ajuns prea tarziu ...
*Anonymous si fanii CiR se intristeaza.*
Ano: Acuma ...
*In coltul ochiului se iveste o lacraima pe chipul lui Anonymous care cade pe podea.*
Ano: Mergem mai departe si aflam vinovatul.
Fanii: Ano! Ano!
Ano: Politia a verificat amprentele de pe cosciug, a verificat de unde a fost cumpart cosciugul si concluzia finala este ca cel raspunzator este ... Kani Mafia ... Un om fara scrupule care cu ajutor ia omorat pe cei doi.
Fanii: Rabunare! Razbunare! Razbunare!
*Anonymous le face semn sa se calmeze faniilor iar dupa ce acestea fac liniste continua.*
Ano:Din acest moment principalul meu dusman in aceasta viata , repet in aceasta viata este Kani Mafia si voi face tot posibilul sa ii razbun pe Leu dar mai ales pe Ulquiorra.
Fanii: Razbunare! Razbunare! Razbunare!
*Anonymous le face din nou semne sa inceteze apoi ...*
Ano: Desi asta inseamna sa merg in puscarie dupa el ... deoarece Kani Mafia a fost arestat si sentinta pentru el a fost de ... Moarte prin electrocutare ... eu personal nu cred ca este destul voi ce credeti?
Fanii: Razbunare! Razbunare! Razbunare!
*Anonymous ridica mana in aer in semn de respect.*
Ano: Asa speram si eu ...
*Deodata luminile se sting,pe fundal se aude melodia celor de la Thousand foot krutch-Absolute,si artificile incep sa sara din fiecare colt al ringului,luminile se aprind si Anonymous sta fata in fata cu un necunoscut,Anonymous pare inspaimantat si luminile se sting din nou iar Anonymous incepe sa tipe*
Ano:SPUTZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ.
Necunoscut:Ano doare? Iti este cumva frica?
*Luminile se aprind si il surprind pe Anonymous intins in mijlocul ringului plin de sange,langa el in picoare era un individ mascat care tinea in mana dreapta o teava de metal de pe care se scurceau cateva picaturi de sange.De sub Ano incepe sa se vada cum creste o balta de sange.*

Necunoscut:Mereu am vrut sa imi fac o intrare glorioasa!Si fani CIR campionul vostru mondial e la podea!
*Fanii incep sa tipe si sa il hiduie pe mascat, dar observa ca Anonymous nu are nici o zgarietura.*
Ano: Sputz esti bine … Sputz vb cu mine … Sa vina doctoriiiiiii…
Necunoscut:Sunt intangibil la astfel de manifestari!
*Necunoscut se apleaca asupra lu Anonymous si ridica mana la nivelul capului sau. Anonymous il prinde pe necunoscut de picior si incepepe sa planga*
Ano:Te rog ai mila,dai drumul lui Sputz,te rog,are nevoie de ajutoare,un medic,te rog!
Necunoscut:Sigur stai doar sa….
*Necunoscut ridica mana in aer, se pare ca il are pe Sputz in mana si apoi se face ca izbeste de pamant ceva.*
Ano: Sputzzzzzzzzzzzzz
Necunoscut: Lasa Ano ca mergem la casa Foster si iti luam alt preten imaginar.
*Anonymous se ridica de jos isi sterge lacrimile si pe fata i se neve nevoia de razbunare.*
Ano: Ce ai zis? Imaginar?
*Necunoscut sare inspre Anonymous
si il loveste chiar in partea de jos cu genunchiul, executand Ultimate Instinct*
Necunoscut il ridica pe Anonymous,il sprijina de corzile ringului,face un pas in spate si il loveste drept in piept executant un Ultimate The fist of the northen star.
*Necunoscut sta in mijlocul ringului iar Sputz si Anonymous erau intins pe jos intr-o balta de sange. Necunoscutul vede centura si o ridica deasupra capului.*
Necunoscut: In curand vei fi a mea … doar a mea …
*Pe rampa apre Butnaru si niste oameni de la paza o iau la fuga spre ring. Mascatul sare peste corzi drept in multime si is pierde urma. Doctorii apar si ei sa il verifice pe Anonymous.*
Ano: Verificatil pe Sputz va rog.
*DOctorii putini confunzi se duc si se fac in mijlocul ringului ca verifica pe cineva apoi ochii lu Anonymous se inchid ... *
Doctor: Domnule stati linisitit, nu este nimica grav doar ca prea multe emotii intr-o seara pentru el ... acuma il ducem la spital.
*Doctorii il ridica pe ANonymous pe targa si il duc spre ambulanta, managerul ramane in mijlocul ringului alaturi de fani care sunt ingroziti de cele vazute dar se ridica in picioare si il aplauda pe ANonymous.*



Sus In jos
https://chaosinromania.forumgratuit.ro
 
Anonymous si necunoscutii
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Story Anonymous

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Chaos in Romania  :: Role Play :: Sezonul III :: Ep. 1-
Mergi direct la: