Chaos in Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Chaos in Romania

Haosul a descoperit Romania si este gata sa o invadeze.
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 27 mai 2012

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin



Mesaje : 60
Data de inscriere : 28/02/2012

27 mai 2012 Empty
MesajSubiect: 27 mai 2012   27 mai 2012 EmptyDum Mai 27, 2012 3:26 am

Neatza!



Pe calea acestui mesaj doresc sa va multumesc pentru un sezon foarte bun si profitabil. Am crescut enorm de mult si speram sa crestem in continuare. Avem 3 saptamanii de relaxare dupa care intram in sezonul 3. Bucurativa de cele trei saptamani pentru ca nu o sa va mai stresez cu Rp-uri!



Acuma am nevoie de VGM si uitati lista:



VGM Grafica - Liber !

VGM Reclame - Liber !

VGM- Liber !

VGM Facebook - Dragonu AK47!!!

VGM Forum - Stefanitza!!!

VGM Rp Comentatori - Johny Spice!!!

VGM Spectacol - Leu!!!

VGM Leader - The Fourth Hokage!!!



Trimiteti un mesaj cu postul care doriti sa il ocupati si veti primi un test in functie de functia dorita. Bonusurile VGM-ilor sunt:

-Vor primii 10% in plus la salar

-Vor avea o centura speciala pentru care doar VGM-ii pot lupta!



Important!!!

Vom continua sa folosim engleza in federatie pentru ca se pare ca pe langa ca suna extrem de naspa unele lucruri in romana, nici nu suntem obisnuiti sa folosim romana prea des. Asa ca puteti inca folosi , show, PPV, ok si altele.



Reguli din sezonul viitor:



-Pe forum a fost deja creata sectiunea Role Play. Acolo puteti gasi Sezonul 3 episodul I, episodul II, episodul III episodul IV si PPV. Cine doreste sa participe in showul major o sa trebuiasca sa posteze acolo rp-ul.

-Din sezonul 3 vom avea 3 showuri minore, 4 majore si 1 PPV pentru a creste audienta si mai mult.

-In fiecare show major puteti avea sanse la centura sau un meci special doar sa respectati regulile Rp-ului.



Reguli:

- Orice rp pe care il postati pe forum trebuie sa fie "Time New Roman" si de 12.

- Postati pe forum Rp-ul alb-negru si voi alege eu culorile in functie de BG

- Rp de 10 randuri daca vreti sa aveti meci in major!

- Rp de 15 randuri daca vreti un meci special!

- Rp de 15 randuri daca sunteti campion si vreti sa pastrati centura!

- Rp de 20 de randuri daca vreti sa aveti o sansa la o centura!



ORICE RP VA VA ADUCE UN BONUS DE 10% !

Daca sunt mai mult de 10 Rp-uri pe forum in aceeasi data voi alege pentru major pe cei cu fanii mai multi insa veti avea sigur in minor meci. In momentul de fata avem undeva la 8-9 ro-uri pe saptamana.



Sfat!

Nu imi cereti sa fac eu lista cu meciurile inainte pentru ca eu vreau sa dau meciuri in major doar celor care fac Rp. Deci faceti un Rp postatil pe forum si veti primii meci in major. Daca in Rp-ul vostru apare "Ion" o sa incerc sa va dau meci cu "Ion".



Cei care doresc sa schimbe poza de la Card, sau sa aibe poza la card sa imi dea un mesaj si discutam despre asta!



PANA LA ALTE "ORDINE" TOATE CELE BUNE!!!
Sus In jos
https://chaosinromania.forumgratuit.ro
 
27 mai 2012
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 26 mai 2012
» 20 mai 2012
» 5 mai 2012
» 21 mai 2012
» 14 iunie 2012

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Chaos in Romania  :: Mesaj global GM :: Muncitori necalificati-
Mergi direct la: