Chaos in Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Chaos in Romania

Haosul a descoperit Romania si este gata sa o invadeze.
 
AcasaAcasa  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Planuri pentru sezonul urmator

In jos 
+2
Alex
Johnny Spice
6 participanți
AutorMesaj
Johnny Spice
Incepator
Incepator
Johnny Spice


Mesaje : 23
Data de inscriere : 29/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Romania Bucuresti Colentina

Planuri pentru sezonul urmator Empty
MesajSubiect: Planuri pentru sezonul urmator   Planuri pentru sezonul urmator EmptySam Mai 26, 2012 2:05 pm

Doream sa formez o grupare, numarul de persoane nu este important, da' nici juma' de vestiar nu se accepta, desi nu prea cred ca o sa am nici macar doi parteneri activi. Asa, sa revenim. Formez aceasta grupare, insa nu ca Johnny Spice, va fi altul capul, dabia Johnny a devenit un face, un baiat bun, si chiar asa, tot o sa se alature formatiei, dar mai incolo. Datorita faptului ca Johnny nu poate forma aceasta grupare cu intentii rele, de a domina federatia, si a lua toate titlurile in custodia lor, doream un partener, doar unul, care sa fie activ, pentru a juca rolul de lider. Oricum, daca nimeni nu se ofera, eu tot voi merge pe aceasta poveste, voi folosi membri inactivi, si voi face RP pentru ei, dar ar fi mai frumos, parerea mea, pentru toti, sa luati parte la o miscare majora, ce va schimba fata CiR. Multi vor fi victime, altii vanatori, alti impartiali, dar victimile sunt deobicei, baietii buni(face) si campionii.
Pentru cei interesati, sa-mi trimite-ti un pm sau postati aici, si in pm trimite-ti-mi un id de mess, pentru a discuta povestea pe care aceasta grupare o va decurge.
Numele gruparii se va numi: Noua Dezordine Mondiala
Cine este face, baiat bun, si doreste sa se faca rau, sa intre in grupare.
Cine este heel, baiat rau, si doreste sa se afirme si sa fie luat in considerare, sa se alature noua.
Nu cer sa aveti cele mai lungi, complexe RP-uri, daca sunteti activi, doresc sa fie unul bun, nu conteaza daca e scurt, trebuie sa fie doar bun. Daca doriti ajutor in RP, va stau la dispozitie, am ceva experienta Wink
Pana data viitoare,
Sanatate si sa va aiba Domnu' in paza !
Sus In jos
Alex
Incepator
Incepator
Alex


Mesaje : 17
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28
Localizare : ROMANIA

Planuri pentru sezonul urmator Empty
MesajSubiect: new look   Planuri pentru sezonul urmator EmptyMier Mai 30, 2012 10:47 am

salut cu noua mea imagine malefica nu mai pot fi considerat baiat bun si vreau sa devin BADBOY ca sa il chinui pe sin
Sus In jos
Johnny Spice
Incepator
Incepator
Johnny Spice


Mesaje : 23
Data de inscriere : 29/02/2012
Varsta : 29
Localizare : Romania Bucuresti Colentina

Planuri pentru sezonul urmator Empty
MesajSubiect: Re: Planuri pentru sezonul urmator   Planuri pentru sezonul urmator EmptyJoi Mai 31, 2012 11:56 am

ok, luat la cunostinta, iti voi spune in viitor planurile acestei grupari.
Sus In jos
The icon
Nou venit
Nou venit
The icon


Mesaje : 7
Data de inscriere : 24/03/2012

Planuri pentru sezonul urmator Empty
MesajSubiect: Re: Planuri pentru sezonul urmator   Planuri pentru sezonul urmator EmptyVin Iun 01, 2012 7:58 am

Jhonny ma bag si eu dami un pm cu idu tau in joc
Sus In jos
Alex
Incepator
Incepator
Alex


Mesaje : 17
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28
Localizare : ROMANIA

Planuri pentru sezonul urmator Empty
MesajSubiect: Re: Planuri pentru sezonul urmator   Planuri pentru sezonul urmator EmptySam Iun 02, 2012 2:01 am

pana acum snuntem 3 inca cativa si vom fi ca si NEXUS sau The CORRE[nucleul] vom face ravagii in federatie
Sus In jos
alexff70

alexff70


Mesaje : 3
Data de inscriere : 05/06/2012
Localizare : spania

Planuri pentru sezonul urmator Empty
MesajSubiect: Re: Planuri pentru sezonul urmator   Planuri pentru sezonul urmator EmptyMar Iun 05, 2012 9:01 am

salut baieti m-am gandit cum vreau sa fiu la urmatorul show vreau cu imaginea aceasta si vreau sa fiu ca un baiat dinala bogat care se da mare ca ii bat pe toti
Sus In jos
Alex
Incepator
Incepator
Alex


Mesaje : 17
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28
Localizare : ROMANIA

Planuri pentru sezonul urmator Empty
MesajSubiect: tedy tedy tedy   Planuri pentru sezonul urmator EmptyMar Iun 05, 2012 9:09 am

ce frumos visezi ted Smile)) hai la noi in grupare:)))
Sus In jos
alexff70

alexff70


Mesaje : 3
Data de inscriere : 05/06/2012
Localizare : spania

Planuri pentru sezonul urmator Empty
MesajSubiect: hannibal   Planuri pentru sezonul urmator EmptyMar Iun 05, 2012 11:04 am

fain hannibal chiar iti sta bine badboy
Sus In jos
Alex
Incepator
Incepator
Alex


Mesaje : 17
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28
Localizare : ROMANIA

Planuri pentru sezonul urmator Empty
MesajSubiect: Re: Planuri pentru sezonul urmator   Planuri pentru sezonul urmator EmptyMar Iun 05, 2012 11:06 am

Stiu Very Happy Wink
Sus In jos
Dragonu AK47
Incepator
Incepator
Dragonu AK47


Mesaje : 36
Data de inscriere : 28/02/2012
Varsta : 31
Localizare : Constanta

Planuri pentru sezonul urmator Empty
MesajSubiect: Re: Planuri pentru sezonul urmator   Planuri pentru sezonul urmator EmptyJoi Iun 07, 2012 2:10 am

Spice când faci brigadă îmi dai un pm, că vreau să-ţi dau revanşa din primul sezon.
Sus In jos
http://cojo05.tumblr.com/
Admin
Admin



Mesaje : 60
Data de inscriere : 28/02/2012

Planuri pentru sezonul urmator Empty
MesajSubiect: Re: Planuri pentru sezonul urmator   Planuri pentru sezonul urmator EmptyJoi Iun 07, 2012 7:00 am

momentan nu stiu daca merita aceea revansa SPICE Smile)

mai vedem poe parcurs Smile
Sus In jos
https://chaosinromania.forumgratuit.ro
Dragonu AK47
Incepator
Incepator
Dragonu AK47


Mesaje : 36
Data de inscriere : 28/02/2012
Varsta : 31
Localizare : Constanta

Planuri pentru sezonul urmator Empty
MesajSubiect: Re: Planuri pentru sezonul urmator   Planuri pentru sezonul urmator EmptyJoi Iun 07, 2012 8:18 am

nu mai vreau revansa ca a facut turn, mai bine ne aliam si intram in lupta pentru centurile la echipa, ce zici? Razz

caut o echipa de heel care facă roleplay cu noi, sa ne razboim Mad
Sus In jos
http://cojo05.tumblr.com/
Alex
Incepator
Incepator
Alex


Mesaje : 17
Data de inscriere : 29/04/2012
Varsta : 28
Localizare : ROMANIA

Planuri pentru sezonul urmator Empty
MesajSubiect: idei idei   Planuri pentru sezonul urmator EmptyJoi Iun 07, 2012 9:18 am

mam gandit la ceva care sa dea startul GRUPARII ce ziceti ca prima data io si Icon sau io si Ted sa ne infruntam la echipe cu AK47 si Spice iar apoi ne aliem si formam GRUPAREA sau cum a zis dragonu "BRIGADA"
Sus In jos
Dragonu AK47
Incepator
Incepator
Dragonu AK47


Mesaje : 36
Data de inscriere : 28/02/2012
Varsta : 31
Localizare : Constanta

Planuri pentru sezonul urmator Empty
MesajSubiect: Re: Planuri pentru sezonul urmator   Planuri pentru sezonul urmator EmptyJoi Iun 07, 2012 9:25 am

ne razboim sezonul ăsta, dacă e în următorul ne aliem, facem ceva gen Nexus Twisted Evil
Sus In jos
http://cojo05.tumblr.com/
Continut sponsorizat





Planuri pentru sezonul urmator Empty
MesajSubiect: Re: Planuri pentru sezonul urmator   Planuri pentru sezonul urmator Empty

Sus In jos
 
Planuri pentru sezonul urmator
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Chaos in Romania  :: Welcome :: Off Topic-
Mergi direct la: