Chaos in Romania

Haosul a descoperit Romania si este gata sa o invadeze.
 
AcasaAcasa  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 gimmick RatedRoby

In jos 
AutorMesaj
RatedRoby



Mesaje : 3
Data de inscriere : 27/03/2012

MesajSubiect: gimmick RatedRoby   Mar Mar 27, 2012 8:50 am

Ring Name: The Best Rated Ultimate Superstar Roby
Real Name: Motrea Robert Vasile
Billed height: 1.7 m
Billed weight: 65 kg
Born: 31 December 1998
Country, City: Romania, Valcea
Tag Team, Partner: ----
Stable: --------
Finisher: Roby Knock Out Rko
Taunt: ------
Trademarks: ------
Fighting Style: Light-Heavy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
 
gimmick RatedRoby
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Chaos in Romania  :: Welcome :: Gimmick-
Mergi direct la: