Chaos in Romania

Haosul a descoperit Romania si este gata sa o invadeze.
 
AcasaAcasa  CalendarCalendar  GalerieGalerie  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  Conectare  

Distribuiţi | 
 

 Acesta este un exemplu de "gimmick"

In jos 
AutorMesaj
Stefanitza
Incepator
Incepator
avatar

Mesaje : 33
Data de inscriere : 29/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Buzau/Bucuresti

MesajSubiect: Acesta este un exemplu de "gimmick"   Joi Mar 08, 2012 7:52 am

Ring Name: Notorious
Real Name: Udrea Florin Stefanita
Billed height: 1.7 m
Billed weight: 65 kg
Born: 13 June 1992
Country, City: Romania, Buzau
Tag Team, Partner: Most Wanted, Aleister Deadgrave
Stable: TWG's finest
Finisher: Death Row
Taunt: Starin'
Trademarks: Do Ya Thang, Motivation, Uh Ohh
Fighting Style: Hardcore (Hardcore Superstars thrive on the extreme.
With special weapons grapples, these Superstars are a force to be reckoned with).

Scuzati-mi limba engleza, este fostul meu Gimmick dupa s1. Acesta este un exemplu simplu de 'gimmick', puteti sa le faceti mai vaste, cu mai multe sectiuni, cum ar fi melodia de intrare,clasa lupatorului, federatia de care apartineti ( in cazul noostru CIR) si multe altele bounce
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Dragonu AK47
Incepator
Incepator
avatar

Mesaje : 36
Data de inscriere : 28/02/2012
Varsta : 25
Localizare : Constanta

MesajSubiect: Re: Acesta este un exemplu de "gimmick"   Joi Mar 08, 2012 7:54 am

adică un fel de CV al luptătorului?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://cojo05.tumblr.com/
Stefanitza
Incepator
Incepator
avatar

Mesaje : 33
Data de inscriere : 29/02/2012
Varsta : 26
Localizare : Buzau/Bucuresti

MesajSubiect: Re: Acesta este un exemplu de "gimmick"   Joi Mar 08, 2012 8:01 am

dap, bine punctat, doar ca nu trebuie sa zici unde ai mai lucrat bounce
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Continut sponsorizat




MesajSubiect: Re: Acesta este un exemplu de "gimmick"   

Sus In jos
 
Acesta este un exemplu de "gimmick"
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Chaos in Romania  :: Welcome :: Gimmick-
Mergi direct la: